Gayrimenkul Geliştirme sektörünün multidisipliner yapısı, sadece şirketimizin yapısına değil, çözüm ortaklarının çeşitliliğine de yansıyor.

2010 yılında Paris ve Lyon’u yeniden şekillendiren, kentsel dönüşümde bir dünya markası, uluslararası danışmanlık kuruluşu Fransız EGIS ile imzalanan çözüm ortaklığına, 2015 yılında Türk gayrimenkul pazarının en girişimci ve yükselen değeri MYK Grubu ile imzalanan Portföy ve Varlık Yönetimi alanındaki stratejik ortaklık eklendi.

RED Gayrimenkul artık hem Türkiye ve hem de yakın coğrafyada uluslararası ölçek ve nitelikteki projelerde iş ve çözüm ortaklarıyla birlikte hareket ediyor, güç birliği yapıyor.

egis

EGIS Group

100’ün üzerinde ülkede 9.500’ü mühendis 12.000 çalışana ve yaklaşık 900 mio Euro ciroya sahip bir teknik müşavirlik kuruluşudur. Yeni Şehirler, Kentsel Geliştirme ve Dönüşüm Projeleri, Ekolojik Yerleşimler, Su ve Çevre Altyapı alanında dünyanın en önemli kuruluşlarından birisidir. Türkiye’de ve yakın coğrafyada RED ile imzaladığı anlaşma çerçevesinde ortak projeler yürütmekte ve Anahtar Teslim ve PPP Projelerinde işbirliği yapmaktadır.

MYK Grubu

Türk Gayrimenkul Geliştirme pazarının en girişimci yatırımcılarından birisidir. Halen Grup bünyesindeki 20’ye yakın şirket ve ortaklıkla yaklaşık 1 milyar USD değerinde proje yürütmekte olup sektörün yükselen değeridir. Büyük ölçekli Kentsel Geliştirme Projelerinin yanı sıra Kentsel Dönüşüm Projelerinde aktif olarak yer almakta ve yeni projeler geliştirmektedir.